Kayahan Kocaçam Ege Asal Motor Spor'un yeni takım direktörü oldu...             

Ege Asal Motor Spor'un yeni direktörü Kayahan Kocaçam İzmirli ve eski bir kopilot. Oto yıkama makineleri üreticisi Mobili Jet’in kurucusu olan Kayahan Kocaçam yaklaşık 25 yıldır otomobil sporlarının içinde bulunuyor.
 

İzmir ve Ege’de motor sporlarını geliştirmek, yeni sporcular yetiştirmek ve otomobil sporlarının bölgedeki bilinirliğini artırmak için duayen rallici Mithat Diker’in kurduğu ve sahibi olduğu Ege Asal Motorspor’un takım direktörlüğü görevine Kayahan Kocaçam getirildi. Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir açıklama yaparak bu görevden ayrılan Fazıl Güceli’nin yerine getirilen Kocaçam da selefi gibi İzmirli ve eski bir kopilot. Mobil yıkama makinesi Mobili Jet’in kurucusu olan Kayahan Kocaçam yaklaşık 25 yıldır otomobil sporlarının içinde bulunuyor.

Mithat Diker tarafından takımın yeni direktörü olarak açıklanan Kayhan Kocaçam “üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapacağını” söyledi. Kocaçam, iki yarış sonra tamamlanacak olan 2019 sezonundan hemen sonra Ege Asal Motorspor’un garajındaki biri Kitcar olmak üzere 5 adet Palio ve biri Mk1 diğer ikisi Mk2 olmak üzere 3 adet Eskort’tan oluşan toplam 8 yarış otomobilinin vakit kaybetmeden revizyona çekilip, Mart ayında yeni sezon başlamadan hazır hale getirileceğini ve takımın patronu duayen rallici Mithat Diker ile uyum içerisinde çalışacaklarını söyledi.