Sprint İzmir Rallisi'nde sporcuya prim müjdesi...              

AYOSK ve Ege Asal Metal Yönetim Kurulu Başkanı olan Mithat Diker Sprint İzmir Rallisi öncesinde sporcuları sevindirecek bir ilke imza attı ve bu yarışta start alacak ekiplere prim verileceğini açıkladı.

Başkan Diker yaptığı açıklamada ''Kurtuluş Savaşı’nın zaferle sonuçlandığı gün olan 30 Ağustos, hiç şüphesiz tarihimizin en şanlı günlerinden biridir. Biz de bu özel günde sporcularımıza katkı sağlamak için Zafer Bayramı destek primi vereceğiz. Sporcularımızın motivasyonunun arttırılması için onları lastik, yakıt, nakliye ve benzeri yarış giderlerini karşılamaları amacıyla katılım ve başarı primleri ile destekleyeceğiz. Ağustos ayının son haftasında yapılacak Sprint İzmir Ralli'nde o hafta sonu yalnızca bu yarışta start alacak her ekibe 600 TL start destek primi ile kategoriler de birincilere 1000 TL ikincilere 750 TL ve üçüncülere 500 TL başarı primi verilecek.'' dedi. Start primi her ekibe verilirken eğer iki ayrı başarı primi alacak ekip olursa yalnızca yüksek olan primi verilecek.

Mithat Diker, 40 yıla dayanan aktif sporculuğunun yanısıra İzmir ve Ege bölgesinde otomobil sporlarının tanınması, sevilmesi ve yayılması konusunda gerek başkanı olduğu AYOSK kulübü, gerekse firması Ege Asal Metal bünyesinde yaptığı etkili çalışmalarla dikkat çekiyor. Sprint İzmir Rallisi 30 Ağustos Cuma günü saat 18:00 da start alacak ve Sasalı Kent Ormanı çevresinde oluşturulan Kaklıç ve Sasalı etaplarının ikişer kez geçilmesinin ardından saat 23:00 da son bulacak.  Ralli posteri için tıklayın>>>