2019 Ege Asal Challenge 21 Nisan'da...    Başvurular sonlanmıştır KAYIT LİSTESİ

Becerinin sınırlarını zorla rakiplerine meydan oku. Gerekli bilgi ve tecrübeden yoksun iken bile "bunu yapabilirim" diyen herkes Ege Asal Challenge'a katılıyor.

Ege Asal Motor Spor, otomobil sporlarına yeni yetenekler kazandırmak için 2013 yılın da başlattığı ''Ege Asal Challenge'' projesini bu yıl da sürdürüyor.  Challenge da otomobile hakimiyet, kurallara uyum ve parkuru tamamlama süreleri dikkate alınarak adaylara puan verilecek. Challenge seçmeleri sonun da en yüksek puanı toplayacak 1 kadın ve 1 erkek aday İzmir'de AYOSK tarafından yapılacak Otokros yarışmasına Ege Asal Metal sponsorluğunda katılacak.

Challenge da seçmeler  Ege Asal Motor Spor'un Menderes Ralli Merkezinde 21 Nisan 2019 Pazar günü 12:00-18:00 saatleri arası yapılacaktır. Kayıt listesinde isimleri ilan edilen katılımcılara yaka kartları saat 11:30 da dağıtılacaktır. Saat 12:00 de yaka kartı dağıtımı sonlandırılacak olup bu saatten sonra gelenler seçmelere katılma hakkını kaybetmiş olacaklardır.

 

Challenge öncesi Mithat Diker, '' Uzun yıllar bu sporu yapmış biri olarak, sponsor desteğinin önemini çok iyi biliyorum. Bu organizasyona katılma cesaretini gösteren herkesi kutluyor başarılı olmalarını diliyorum'' dedi.

 

EGE ASAL  MENDERES RALLİ MERKEZİ YOL TARİFİ