AYOSK Mithat Diker ile yola devam dedi...         

Normal şartlarda geçtiğimiz yıl yapılması gereken ancak pandemi nedeni ile ertelenmek zorunda kalan Aydın Otomobil Sporları Kulübü'nün olağan genel kurulu 22 Mart 2021 Pazartesi günü Nazilli Kültür Merkezi'nde yapıldı. Fotoğraflar>>>

Kulübün kurucusu ve ilk başkanı olan Aydın Milletvekili Kuvvet Erim'inde kulüp üyesi olarak oy kullandığı genel kurulda başkanlığa yeniden Mithat Diker seçildi. Yönetim kurulu üyeliklerine ise Yonca Güngör Çınar, Erdal Oral, Burak Güngör ve Ayhan Keklik seçildi. Toplantının açılış konuşmasın da Mithat Diker '' Geçtiğimiz yıl pandemi nedeni ile iptal edilen sezon da boş durmadıklarını çok faydalı çalışmalar yaptıklarını belirterek bunun sonucu olarakta bir kaç ay içerisinde tamamlanacak olan iki yeni otokros parkurunda AYOSK takviminde yer alan yarışların yapılacağını söyledi'' 2019 yılında 3 otokros, 1 Tırmanma ve 1 Ralli olarak yapılan Ege Kupası yerine 6 yarıştan oluşan ve ikisi Aydın'da dördü İzmir'de koşulacak Atatürk Kupasını yapacaklarını ve kupanın son yarışını da Cumhuriyet Rallisi olarak düzenleyerek bu anlamlı kupayı tamamlayacaklarını belirtti.

Toplantının sonunda kurucu başkan Aydın Milletvekili Kuvvet Erim'' Mithat Diker başkanlığında kulübün başarılı bir şekilde spora ve sporcuya destek olduğunu gördüğünü, kulüp yönetiminin ve görevlilerinin AYOSK adını son derece iyi temsil ettiğini ve kendisinin de bu çalışmalardan son derece mutlu olduğunu'' söyledi. Toplantının bitişi ile birlikte kulüp üyeleri Erim'in davetlisi olarak gittikleri pidecide Nazilli'nin meşhur pidelerinin tadına bakarken bol bol sohbet etme imkanı da bulmuş oldu.