Ege Asal Challenge koronavirüs nedeniyle ertelendi...         

Ege Asal Motor Spor, otomobil sporlarına yeni yetenekler kazandırmak için 29 Mart'ta yapacağı Ege Asal Challenge seçmelerini koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek için ülkemizde alınan önlemler doğrultusun da ileri bir tarihe erteledi.

 

Sanattan spora, eğitimden ulaşıma hayatın her alanını etkileyen koronavirüsün mevcut durumu ve günün koşulları dikkate alınarak, 29 Mart'ta yapılacak olan Ege Asal Challenge süresiz ertelendi. Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak değerlendirilen koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmaması için ülkemizde alınan önlemler göz önünde bulundurularak ertelenen Ege Asal Challenge seçmelerinin düzenleneceği tarih önümüzdeki günlerdeki gelişmelere göre belirlenecektir.

Otomobil sporlarına yeni yetenekler kazandırmayı hedefleyen yeteneğine ve kendine inanan ehliyet sahibi, kişilerin katılabildiği ''Ege Asal Challenge'' projesinde kayıtlar 20 Mart 2020 tarihinde sonlanmıştır. Ertelenen seçmelere yeni kayıt alınmayacak olup mevcut katılımcı listesi erteleme tarihi ve yeri belirlendikten sonra ilan edilecektir.