2020 Ege Asal Challenge Heyecanı 29 Mart'ta yaşanacak...         

Ege Asal Motor Spor, otomobil sporlarına yeni yetenekler kazandırmak için 2013 yılın da başlattığı ''Ege Asal Challenge'' projesini bu yıl da sürdürüyor.
 

Ege Asal Motor Spor, otomobil sporlarına yeni yetenekler kazandırmak için 2013 yılın da başlattığı ''Ege Asal Challenge'' projesini bu yıl da sürdürüyor. Ehliyeti olan herkesin hiçbir ücret ödemeden katılabildiği Challenge da otomobile hakimiyet, kurallara uyum ve parkuru tamamlama süreleri dikkate alınarak adaylara puan verilecek. Challenge seçmeleri sonun da en yüksek puanı toplayacak 1 kadın ve 1 erkek aday İzmir'de AYOSK tarafından yapılacak Otokros yarışmasına Ege Asal Metal sponsorluğunda katılacaktır.

Yetenekli ve başarılı kişilere şans tanıyarak otomobil sporları yarışmalarına katılmalarını sağlamak amacı ile düzenlenen Ege Asal Challenge da seçmeler 29 Mart 2020 tarihinde Ege Asal Motor Spor'un Menderes Kısıkköy'deki Ralli Merkezinde yapılacaktır. Adaylar katılım için gereken kayıt formunu www.egeasalmotorspor.com web sitesinden indirip, doldurduktan sonra info@egeasalmotorspor.com e-mail adresine gönderecektir. Kayıtlar 20 Mart 2020 tarihinde sonlanacak olup bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.