Ege Kupası'nda mutlu son...      2/2           

Ege bölgesinde otomobil sporlarına olan ilgiyi ve sporcu sayısını arttıran Aydın Otomobil Sporları Kulübü (AYOSK) heyecan ve rekabetin doyasıya yaşandığı bir sezonu daha geride bıraktı.
 

Kategoride 1 de Kuvvet Erim birincilik, Yasemin Erikli ikincilik, Serdar Sarıduman üçüncülük kupalarına kavuştu. Kategori 2’de deneyimli pilot Mithat Diker birinci, Ali Çatalbaş ikinci Hasan Karaömer'de üçüncü olarak podyumda yer aldı. Bahadır Sevinç, Kategori 3 de birincilik kupasını kaldıran isim oldu. İkincilik kupası Ali Paker'e giderken, Erdal Oral üçüncü olarak podyumu tamamlayan isim oldu.

Kategori 4 de kupaya İstanbul’dan katılan Engin Berkan birinci, Merve Akyıldız ikinci Duhan Erhan Alşan üçüncü olarak sahnede kupalarını aldı. Kadınlar Kategorisi’nde iki deneyimli yarışmacıdan Yasemin Erikli birinci , Merve Akyıldız ikinci olarak kupalarını alırken, kupanın istikrarlı yarışmacısı Özlem Dalan üçüncülük kupasını havaya kaldırdı.

Davetliler tarafından büyük beğeni toplayan ödül gecesi Neva Edizel'in canlı performansı eşliğinde geç saatlere kadar devam etti. Eğlenceli, coşkulu ve başarılı geçen geceyi unutulmaz kılmak isteyen davetliler ve sporcular gece boyunca bol bol fotoğraf çektirdiler.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN>>>