Koçarlı Tırmanma festival havasında geçti...      3/3           

Akşam saatlerinde düzenlenen ödül töreninde sporculara kupalarını Koçarlı Kaymakamı Fırat Çelik, Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, ve protokol üyeleri verdi.
 

Kategori 4 te GP Garage’in patron sporcusu Göktuğ Tunçay Murat 131 ile birinci, Merve Akyıldız ikinci olarak finiş yaptılar. Bu kategoride Şafak Karadayı ilk çıkıştan aldığı 6 puan üçüncü olmasına yettiği için ikinci çıkışta start almadı.

Kupada ve yarışta kadın sporcular arasında da sezon boyunca alevlenen rekabete Koçarlı’da son nokta konuldu. Günün en hızlısı Merve Akyıldız birinci olurken kupanın kadınlar lideri Yasemin Erikli, ilk çıkışta mekanik sorun yaşadığı yarışın ikincilik kupasını kaldırdı. Aydınlı beden eğitimi öğretmeni Ceyda Atigan ilk kez çıktığı parkurda üçüncülük kupasını kazandı.

Akşam saatlerinde düzenlenen ödül töreninde sporculara kupalarını Koçarlı Kaymakamı Fırat Çelik, Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, ve protokol üyeleri verdi. Başkan Nedim Kaplan, böylesine bir organizasyonun gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Fotoğraf Galerisi >>>