Ege Asal Metal'in otokros biletini Özlem Dalan kaptı...

Elemelerde üçüncü sırayı elde eden Özlem Dalan play-off performansı ile göz doldurdu ve challenge birincisi olarak Ege Asal Metal'in otokros biletini kaptı.

Puan farklarının çok az olmasından dolayı, Havva Baş, Yasemin Erikli, Feride Abalı ve Kardelen Koşaner arasında rekabet son ana kadar devam etti. Play-off da jüri karşısına ilk olarak elemelerde dördüncü sırada yer alan Feride Abalı çıktı ve elemelerde elde ettiği sırayı değiştiremedi. Kardelen Koşaner'de elemelerdeki yerini değiştiremeyerek play-off sonucun da beşinci sırada yer aldı. Lider olarak play-off'a katılan ve birincilik ümitlerini son ana kadar sürdüren Havva Baş ikinci, elemelerin ikincisi Yasemin Erikli ise günü üçüncü sırada tamamladı.

Elemelerde üçüncü sırayı elde eden Özlem Dalan play-off performansı ile göz doldurdu ve challenge birincisi olarak Ege Asal Metal'in otokros biletini kaptı. 9 Ekim'de yapılacak İzmir Otokros yarışına Ege Asal Metal sponsorluğunda katılmaya hak kazanan Özlem Dalan yarışmacılar arasında evine en mutlu giden isim oldu.  FOTOĞRAF ALBÜMÜ