Bayanlar Challenge 4 Eylül'de...

Mithat Diker'in başkanlığın da büyük başarılara imza atan Ege Asal Motor Spor, otomobil sporlarına yeni yetenekler kazandırmaya devam ediyor.

Ege Asal Kadınlar Challenge Katılım Formu

Ege Asal Motor Spor tarafından düzenlenen 2016 Kadınlar Challenge 4 Eylül Pazar günü saat 13:00 de Menderes Ralli Merkezi'nde organize edilecek. Otomobil Sporlarına ilgi duyan ve sürücü belgesine sahip bayanların katılacağı organizasyonun büyük bir coşku içerisinde geçmesi bekleniyor. Eğlencenin ve rekabetin eşsiz birleşiminin bir arada yaşanacağı pazar günü, ralli parkurlarının deneyimli pilotları da izleyicilere sportif sürüş tekniklerini sergileyecek.

Sürücü belgesi sahibi tüm bayan sürücülerin katılabildiği Challenge öncesi Mithat Diker, '' Uzun yıllar bu sporu yapmış biri olarak, sponsor desteğinin önemini çok iyi biliyorum. Biz Ege Asal Metal olarak spora ve sporculara her türlü desteği vermeyi kendimize görev kabul ettik. Daha fazlasını sunmak en büyük hedefimiz. Bu organizasyona katılma cesaretini gösteren herkesi kutluyor başarılı olmalarını diliyorum'' dedi

Yeni yeteneklere şans vermek ve en az erkek pilotlar kadar hızlı bayan pilotlar yetiştirmek amacıyla düzenlenen Challenge sonun da en yüksek puanı toplayacak bir aday 9 Ekim'de İzmir'de yapılacak Otokros Yarışında Ege Asal Metal sponsorluğun da yarışmaya hak kazanacak.